Židiniai iš betono, betoninė židinio apdaila | Dekobetonas

Židiniai

Daugeliui žmonių visai negirdėta, kad šlifuotas, poliruotas ir su įvairiais pigmentais išlietas architektūrinis betonas nuostabiai gali pakeisti įvairius akmens paviršius. Mūsų įmonė Lietuvoje šias technologijas naudoja jau keletą metų. Mes projektuojame ir gaminame įvairias židinių apdailas - liejame natūralų ir sutankintą betoną.

 

Betono ir natūralaus akmens atsparumas aplinkai ir karščiui yra labai panašus. Tačiau betonas yra liejama medžiaga, todėl mes galime atkartoti nuostabiausius paviršius ir realizuoti bet kokią jūsų ar jūsų architekto viziją. Atliekame ir įvairius spec. užsakymus.

 

UAB DekoBetonas 2014-ųjų pavasariui bendradarbiaujant su architektais suprojektavo ir pagamino visišką naujieną Lietuvoje - tai betoninis lauko židinys - ugniakuras. Tai židinys, kuris papuoš Jūsų aplinką ir smagins šeimininkus bei jų svečius. Degant šiam židiniui net ir vėsų vakarą galima maloniai mėgautis taure gėrimo ar malonia kompanija šiltoje aplinkoje arba tiesiog pasiruošti maisto ant rusenančių žarijų.